Oferty pracy

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • biegła obsługa komputera (Word, Excel),
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość programu OPTIMA oraz  znajomość  języków obcych (angielski, niemiecki i in.)
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania długotrwałych kontaktów z klientami.
  • prawo jazdy kategorii B

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,
  • pakiety szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: sekretariat@mark-brzesko.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV i liście motywacyjnym w celu niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Firma MARK Sp. z o.o., NIP: 8691772613, REGON: 850413221, KRS: 0000073665 z siedzibą w Brzesku;
adres: Plac Kupiecki 8, 32-800 Brzesko, tel.: +48 14 686 40 55; e-mail: sekretariat@mark-brzesko.pl.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o danych osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Z poważaniem
Zarząd Spółki